Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Policyjny pościg w Tychach. Kierowca udawał, że nic nie zrobił [WIDEO]

Autor: w dniu 2023-10-31

Brawurowa jazda na jednym z większych skrzyżowań w Tychach mogła zakończyć się tragicznie. Kierowcę namierzono, a potem wyszło na jaw, że brawura na drodze to nie wszystkie przewinienia, które ma na koncie.

W niedzielę w godzinach wieczornych policjanci z tyskiego wydziału prewencji kończyli służbę i jechali nieoznakowanym radiowozem Aleją Niepodległości w kierunku parkingu znajdującego się przy komendzie. Gdy przejechali przez skrzyżowanie wyprzedził ich osobowy Volkswagen. Rozpoczęła się interwencja.

Policyjny pościg w Tychach

Nieodpowiedzialna jazda ze zbyt dużą prędkością zwróciła uwagę mundurowych, którzy ruszyli w pościg za kierującym. Zlokalizowali auto na osiedlowym parkingu przy ulicy Bacha.

Kiedy samochód zatrzymał się na parkingu, kierujący przesiadł się na miejsce pasażera. Chwilę później stało się jasne, dlaczego to zrobił. Gdy 33-latek z Tychów został przebadany alkomatem, wyszło na jaw, że jest nietrzeźwy.

Na wyświetlaczu urządzenia pojawiła się wartość prawie 0,8 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna odpowie teraz nie tylko za kierowanie w stanie nietrzeźwości.

Pirat drogowy złapany przed Grupę Speed [WIDEO]

W jego sprawie są również prowadzone czynności wyjaśniające, które mają na celu ustalenie wszystkich wykroczeń w ruchu drogowym, popełnionych przez nieodpowiedzialnego kierowcę.