Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Śmiertelne potrącenie w Złochowicach. Policja szuka świadków

Autor: w dniu 2024-03-16

W piątkowy wieczór doszło do tragicznego w skutkach potrącenia, którego sprawca uciekł z miejsca zdarzenia. Policja poszukuje świadków. 

W piątek 15 marca, o godzinie 23:30 oficer dyżurny z kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie o potrąceniu pieszego, do którego doszło w Złochowicach na ulicy Długiej. O zdarzeniu informował jeszcze wczoraj wieczorem portal kłobucka.pl.

Śmiertelne potrącenie w Złochowicach

Na ulicę Długą w Złochowicach skierowano policjantów z ogniwa patrolowo-interwencyjnego, którzy potwierdzili zgłoszenie. Kierowca pojazdu, który potrącił pieszego, nie udzielił poszkodowanemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Niestety 43-letni mężczyzna w wyniku poniesionych obrażeń, pomimo reanimacji, zmarł na miejscu.

Na miejscu zdarzenia pracowali między innymi policjanci z kłobuckiej drogówki oraz technik kryminalistyki wraz z dochodzeniowcem. Na czas oględzin droga była całkowicie zablokowana.

Aktualnie, jak informuje policja, mundurowi analizują zebrany materiał dowodowy w celu ustalenia sprawcy zdarzenia oraz wyjaśnienia dokładnych przyczyn i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Jeśli ktokolwiek ma jakiekolwiek informacje dotyczące zdarzenia, w tym monitoring, bądź przejeżdżał przez Złochowice w godzinach 22:30 – 23:30a przejazd został zapisany przez wideorejestrator, proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku: e-mailowo: dyzurny@klobuck.ka.policja.gov.pl, lub telefonicznie: 47 858 22 0047 858 25 10 bądź z najbliższą jednostką Policji pod numerem 997 i 112.