Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Sobuczyn: Prokuratura mówi o zabójstwie kobiety

Autor: w dniu 2023-05-19

Znane są okoliczności, w jakich zginęła kobieta, której ciało odnaleziono na terenie sortowni odpadów na terenie wsi Sobuczyna.

Dochodzą nowe szczegóły w sprawie zwłok kobiety odkrytych na terenie sortowni odpadów w Sobuczynie w gminie Poczesna. Kobieta miała liczne urazy głowy i mogła trafić na wysypisko w jednej ze śmieciarek, która przyjechała na wysypisko.

Ustalono, że ujawnione zwłoki są zwłokami kobiety w wieku ok. 40 lat. Ponadto w wyniku oględzin stwierdzono, że prawdopodobną przyczyną zgonu są liczne obrażenia głowy. Biorą pod uwagę te wstępne ustalenia, Prokuratura Okręgowa w Częstochowie wszczęła śledztwo w sprawie zabójstwa kobiety o nieustalonej tożsamości – mówi Tomasz Ozimek z Prokuratury Okręgowej w Częstochowie.

Śledczy dodają, że kobieta została prawdopodobnie zamordowana w minioną środę. Przyczyny zgonu wyjaśni zarządzona przez prokuratora sekcja zwłok.

Do odkrycia zwłok doszło w środę około 18.00 w Sobuczynie przy ulicy Konwaliowej w gminie Poczesna. Ciało zostało odnalezione w sortowni odpadów komunalnych.