play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Nowy Ład. Problemy z realizacją inwestycji Andrzej Zazgórnik

Jerzy Markowski gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary

Polska

Markowski o akcji ratowniczej w KWK Pniówek: Tam było tysiąc stopni. Tego nie da się przeżyć

Gościem dzisiejszej Rozmowy Dnia w Radiu Piekary był Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki. W trakcie dyskusji prowadzonej przez Marcina Zasadę mówiono między innymi o akcji ratowniczej prowadzonej w kopalni Pniówek, działaniach ratowników, szansach na uratowanie poszkodowanych, komisji Wyższego Urzędu Górniczego, akcji ratowniczej pod ziemią. -Tam było tysiąc stopni. Tego nie da się przeżyć - mówi na temat działań ratowników górniczych w KWK Pniówek i szansach na uratowanie życia osób uwięzionych […]

today21 kwietnia 2022

Polityka

Były wiceminister gospodarki: W górnictwie zalega 5 milionów ton węgla

Gościem Marcina zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był były wiceminister gospodarki, Jerzy Markowski. W rozmowie między innymi o węglu zalegającym na zwałach oraz o przyczynach kupowania węgla z zagranicy. - W górnictwie zalega 5 milionów ton węgla - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Jerzy Markowski, były wiceminister gospodarki.  

today15 stycznia 2020

Rozmowa Dnia

Markowski: Jak nie potrafimy zrobić interesu z własnym górnictwem, to musimy robić z kimkolwiek kto da nam węgiel

Gościem Marcina zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był były wiceminister gospodarki, Jerzy Markowski. W rozmowie między innymi o węglu zalegającym na zwałach oraz o przyczynach kupowania węgla z zagranicy. - Jak nie potrafimy zrobić interesu z własnym górnictwem, to musimy robić z kimkolwiek kto da nam węgiel - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary były wiceminister gospodarki, Jerzy Markowski.

today15 stycznia 2020

0%
Skip to content