play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

  • cover play_arrow

    Ruda Śląska: Zaprosił kobietę do mieszkania, a następnie zgwałcił. Grozi mu kilkanaście lat więzienia Wojciech Czaputa

Rozmowa Dnia

(Rozmowa Dnia) Maciej Konieczny, poseł Lewicy/ Razem: podatek od reklam tylko dla cyfrowych gigantów

-To co proponuje teraz PIS to jest podatek od przychodów a nie dochodów - czyli płaci się bez względu na rentowność, mówi poseł Lewicy. Patia Razem ma własną propozycję podatku cyfrowego, ale nie godzi ona w interesy mniejszych mediów, które mogłyby być zagrożone upadkiem przy jego wprowadzeniu. Partia Razem proponuje rozwiązanie: zlikwidujmy reklamy w mediach publicznych, zamiast abonamentu jakaś część wpływów z reklam w stacjach prywatnych. W programie mamy coś […]

today15 lutego 2021

Rozmowa Dnia

Konieczny: Od dwóch dekad polska scena polityczna jest podzielona na dwa prawicowe bloki – PO i PiS

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Maciej Konieczny, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o charakterystyce polskiej sceny politycznej. - Od dwóch dekad polska scena polityczna jest podzielona na dwa prawicowe bloki – PO i PiS - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Lewicy, Maciej Konieczny.

today2 lipca 2020

Rozmowa Dnia

Poseł Lewicy: Wynik w wyborach prezydenckich Roberta Biedronia – delikatnie bez szału

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Maciej Konieczny, poseł Lewicy. W rozmowie między innymi o wyborach prezydenckich oraz o charakterystyce polskiej sceny politycznej. - Wynik w wyborach prezydenckich Roberta Biedronia, delikatnie bez szału - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary poseł Lewicy, Maciej Konieczny.

today2 lipca 2020

0%
Skip to content