Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Teatralna Opiekunka poleca się rodzicom

Autor: w dniu 2023-01-17

Ci, którzy planują wyjście do teatru, ale nie mają z kim zostawić dziecka, nie muszą rezygnować z rozrywki. W Gliwicach chętni mogą skorzystać z pomocy Teatralnej Opiekunki.

Pomoc wykwalifikowanego pedagoga w trakcie podziwiania spektaklu teatralnego jest możliwa w Teatrze Miejskim w Gliwicach. To sposób na to, by w spokoju obejrzeć spektakl.

Teatralna Opiekunka dla dzieci w określonym wieku

Zapracowani rodzice tęskniący za odrobiną kulturalnej rozrywki mogą skorzystać ze specjalnej oferty Teatru Miejskiego w Gliwicach, na którego deskach cyklicznie organizowane są spektakle z Teatralną Opiekunką – dorośli mogą obejrzeć przedstawienie, a ich pociechy wziąć udział w teatralnych zabawach i zajęciach plastycznych.

Zajęcia z Teatralną Opiekunką przeznaczone są dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat. Prowadzi je Milena Jabłońska – aktorka i pedagog teatru. Koszt udziału dziecka w zajęciach wynosi 10 zł.

Zostały ostatnie wolne miejsca na zajęcia towarzyszące spektaklowi "Spin Doktor" (w niedzielę, 29 stycznia, godz. 18.00).

Aby skorzystać z oferty, należy zgłosić chęć udziału dziecka w warsztatach: telefonicznie – pod nr. tel.: 32/230-49-68 oraz 32/232-13-39 lub mailowo – na adres bow@teatr.gliwice.pl, a następnie kupić bilet na wybrany spektakl (w kasie teatralnej lub online).

Co jeszcze przewidziano w repertuarze? Szczegółowe informacje dostępne są na stronie  https://teatr.gliwice.pl/teatralna-opiekunka/. (ml/Teatr Miejski w Gliwicach)


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.