Teraz gramy:

Title

Artist
Background

To on zgwałcił i okradł 17-latkę. Sprawą zajmuje się policja

Autor: w dniu 2023-01-30

Mężczyzna, którego wizerunek zarejestrowały kamery w jednym z miejskich autobusów, zgwałcił i okradł 17-latkę. Osoby, które rozpoznają tego człowieka, proszone są o kontakt z policją. 

Policjanci z Zabrza dążą do zatrzymania gwałciciela. Dążą do ustalenia jego danych, dlatego zdecydowano się na publikację wizerunku i proszą, by każdy, kto ma jakiekolwiek informacje na temat tego człowieka, zadzwonił pod jeden z podanych numerów telefonów.

Gwałciciel poszukiwany przez policję

Do opisywanego przestępstwa doszło w nocy z 23 na 24 stycznia 2023 roku. Sprawca poznał 17-latkę na terenie Sosnowca. Nakłonił ją na wspólną podróż do Zabrza, a potem zgwałcił ją w jednym z tamtejszych pustostanów, okradając ją dodatkowo z telefonu i zegarka. Prokurator prowadzący postępowanie podjął decyzję o opublikowaniu wizerunku sprawcy tego przestępstwa. Wizerunek sprawcy został zarejestrowany w dniu zdarzenia przez kamery autobusu, którym sprawca oraz pokrzywdzona podróżowali razem z Katowic do Zabrza.

Policja apelowała o to, by każdy, kto rozpoznaje mężczyznę z filmu skontaktował się z Komendą Miejską Policji w Zabrzu pod numerem telefonu 47 8534 200 lub najbliższą jednostką Policji pod numerem alarmowym 112. Ostatecznie apel ten przyniósł spodziewany skutek, a mężczyznę rozpoznano.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.