Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Tragiczny wypadek w Potępie. Policja poszukuje świadków

Autor: w dniu 2023-01-31

Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Tarnowskich Górach wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło w Potępie w powiecie tarnogórskim. 

Sytuacja miała miejsce w nocy 20 stycznia, kiedy policjanci z Tworoga, patrolujący ulicę Tarnogórską w Potępie, zauważyli brakujące barierki na moście nad rzeką Mała Panew.

Tragiczny wypadek w Potępie. Sprawą zajmują się śledczy

W korycie rzeki znajdował się samochód osobowy marki Volkswagen. Z wnętrza pojazdu strażacy wyłowili ciała dwóch mężczyzn. Byli to mieszkańcy gminy Krupski Młyn.

Na miejscu pracował także prokurator, który zabezpieczył ciała do sekcji zwłok. Policjanci Wydziału Kryminalnego wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia, dlatego proszą o kontakt osoby, które mogły być świadkami tego zdarzenia lub w okresie od 19 do 20 stycznia przemieszczały się na odcinku między Potępą a Krupskim Młynem. O kontakt z mundurowymi proszone są także osoby, które mają w autach wideorejestratory, które mogłyby we wskazanym okresie, zarejestrować ruch pojazdów w pobliżu tego miejsca.

Informacje należy kierować bezpośrednio do policjanta prowadzącego sprawę pod numerem telefonu 47 853 43 82 lub do Oficera Dyżurnego jednostki 47 853 42 55.

Źródło: KPP Tarnowskie Góry


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.