Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Trwa plebiscyt „Nasi sportowcy”. Można głosować

Autor: w dniu 2023-02-09

Po przerwie spowodowanej koronawirusem wrócił Plebiscyt Sportowy, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich. Chętni mogą głosować na najpopularniejszych według nich sportowców w mieście. 

W Piekarach Śląskich można już głosować na najpopularniejszych sportowców i trenerów. Organizatorem plebiscytu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Piekarach Śląskich.

Plebiscyt "Nasi Sportowcy" trwa

Głosowanie odbywa się w trzech kategoriach – Młodzieżowiec Roku, Sportowiec Roku Senior oraz Trener Roku. Po raz pierwszy wprowadzono zasadę, że w pierwszej kolejności nominacje zaproponował MOSiR, ale swoje propozycje mogli składać też mieszkańcy. Mogli przesyłać je drogą mailową do końca stycznia. W jaki sposób można teraz oddać głos na swoich faworytów?

-Głosy można oddawać poprzez ankietę, która znajduje się na naszej stronie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji [oraz facebooku – dop. red.]. Po wejściu w link jest ankieta. Każda osoba można oddać jeden głos na sportowca w poszczególnej kategorii. Głosowanie trwa do 17 marca, także mają Państwo ponad miesiąc czasu na głosowanie  – mówi Adrian Szastok z piekarskiego MOSiR-u

Głosy można oddawać TUTAJ. Odnośnik do niezbędnych ankiet znajduje się też w mediach społecznościowych, gdzie także odbywa się głosowanie:

Gala finałowa odbędzie się 21 kwietnia w Miejskim Domu Kultury w Piekarach Śląskich. Wśród nominowanych są przedstawiciele takich dyscyplin jak piłka ręczna, gimnastyka, biegi. W tym gronie znajdziemy na przykład mażoretki czy kajakarza. W plebiscycie brane są pod uwagę wyniki osiągane przez sportowców w ubiegłym roku.