Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Uciekał przed policją. Jakie miał powody?

Autor: w dniu 2023-11-14

Policjanci co jakiś czas odszukują tych, którzy poszukiwani są listami gończymi. Tak było dziś w Tarnowskich Górach. Co okazało się w ramach działań podjętych przez służby?

Policjanci z wydziału prewencji tarnogórskiej policji zatrzymali dzisiaj mężczyznę poszukiwanego przez tarnogórski sąd dwoma listami gończymi. Gdy 31-latek zauważył zbliżających się mundurowych, zapewne liczył, że uda mu się wymknąć stróżom prawa i uniknąć odsiadki. Stało się inaczej.

Ucieczka przed policją zakończona w areszcie

Do zdarzenia doszło dzisiejszego poranka. Policjanci z prewencji podczas patrolu ulicy Wyszyńskiego w Tarnowskich Górach zauważyli mężczyznę, który według ich wiedzy miał być poszukiwany. Gdy ruszyli w jego kierunku, mężczyzna zorientował się, co go czeka, dlatego od razu rzucił się do ucieczki.

Mundurowi wybiegli z radiowozu i po kilkudziesięciu metrach pieszego pościgu zatrzymali uciekiniera. Był to 31-letni tarnogórzanin poszukiwany od lipca dwoma listami gończymi. Mężczyzna został skazany przez tarnogórski sąd, dlatego trafił prosto do aresztu, gdzie spędzi kolejne 8 miesięcy.

Poszukiwany i pijany złapany przez policję