Teraz gramy:

Title

Artist
Background

„W samych gaciach” wokół Zalewu Nakło – Chechło

Autor: w dniu 2023-01-23

Przebiegną ponad 5 kilometrów "w samych gaciach". W niedzielę nad Zalewem Nakło – Chechło obędzie się już tradycyjny, zimowy bieg zorganizowany w ramach 31 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierać można na różne sposoby. Oni od 6 lat robią to w "samych gaciach"! Bo tak nazywa się bieg dookoła zalewu Nakło – Chechło.

-Nie jest to oficjalny bieg, ani zawody tylko nieformalne spotkanie towarzyskie dla zabawy. Każdy może biec lub maszerować – liczy się frajda i wspólne pomaganie. Dystans to około 5 kilometrów i 300 metrów. Uczestnicy oprócz krótkich spodenek powinni mieć na sobie buty sportowe, czapkę i rękawiczki. Oczywiście koszulek, bluz, polarów nie wykluczamy – tłumaczy Olga Pasamonik z grupy Morsy z Chechła Rodem.

Zbiórkę zaplanowano przy Barze u Adika o godzinie 10.30. O 11.00 wystartuje bieg, a godzinę później rozpocznie się wspólne morsowanie. Będą też licytacje na rzecz WOŚP, rozgrzewająca Zumba, dużo muzyki i żurek dla wspierających Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wszystko pod naszym patronatem.

 

 


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.