Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Wjechała w ścianę domu, cofając wjechała do rowu…

Autor: w dniu 2023-06-06

Kobieta prowadząca BMW nie powinna w ogóle siedzieć za kierownicą samochodu. Wykonując kolejne manewry spowodowała szereg uszkodzeń. Jej sprawą zajmie się sąd. 

Wczoraj po godzinie 20.00 policjanci zostali skierowani na ulicę Grudniową w Mikołowie, gdzie kierująca BMW wjechała w budynek. Potem dopiero okazało się, jak przebiegała ta sytuacja i co przyczyniło się do zaistniałej sytuacji.

Wjechała BMW w ścianę domu

Kiedy policjanci przyjechali na miejsce, okazało się, że kobieta siedząca za kierownicą najpierw uszkodziła fragment ściany i kosz na śmieci, a kiedy cofała, wjechała do rowu. Chcąc się z niego wydostać, wjechała jeszcze w słup energetyczny. 47-latka zataczała się i czuć było od niej alkohol. Najpierw trafiła do szpitala, gdzie pobrano jej krew do dalszych badań, a następnie na izbę wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca kolizji i zatrzymali kobiecie prawo jazdy, a sprawę rozpatrzy sąd. Kobiecie grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci mikołowskiej drogówki zatrzymali kierującą bmw, która wjechała w ścianę budynku, a cofając, wpadła do rowu i uszkodziła słup energetyczny. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jej organizmie blisko 3,5 promila alkoholu. 47-latce grozi do 2 lat więzienia.

Wczoraj po godzinie 20.00 policjanci drogówki zostali skierowani na ulicę Grudniową w Mikołowie, gdzie kierująca bmw wjechała w budynek. Na miejscu okazało się, że 47-latka najpierw uszkodziła fragment ściany i kosz na śmieci, a kiedy cofała, wjechała do rowu. Chcąc się z niego wydostać, wjechała jeszcze w słup energetyczny.

Kobieta zataczała się i czuć było od niej alkohol. Mikołowianka najpierw trafiła do szpitala, gdzie pobrano jej krew do dalszych badań, a następnie na izbę wytrzeźwień. Badanie alkomatem wykazało w jej organizmie blisko 3,5 promila alkoholu.

Policjanci przeprowadzili szczegółowe oględziny miejsca kolizji i zatrzymali kobiecie prawo jazdy. Sprawa 47-latki trafi do sądu. Kobiecie grozi kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności.

Policjanci przypominają przy okazji kolejnego zdarzenia z udziałem pijanego kierowcy, że ci, którzy prowadzą pod wpływem alkoholu stwarzają zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego! Apelują, by nie być obojętnym, widząc pijanego za kierownicą. Prawidłowa reakcja na takie zdarzenie może zapobiec tragedii. Każde zgłoszenie o niebezpieczeństwie na drodze, czy kierowaniu po alkoholu będzie traktowane przez policjantów priorytetowo. Mundurowi apelują do kierowców o bezwzględną trzeźwość!