Teraz gramy:

Title

Artist
Background

Zamknięty stadion Ruchu Chorzów. Podjęto decyzję

Autor: w dniu 2023-01-17

Bardzo poważna awaria na stadionie pierwszoligowego Ruchu Chorzów. Usterka jest na tyle groźna, że trzeba było wyłączyć z użytku cały obiekt.

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Chorzowie podjął decyzję o zamknięciu zarówno stadionu, jak i Strefy Kibiców. Klub odniósł się do tego w oficjalnym komunikacie.

Zamknięty stadion Ruchu Chorzów

Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego w Chorzowie na podstawie najnowszej ekspertyzy przeprowadzonej przez Instytut Techniki Budowlanej oraz wizji lokalnej podjął wczoraj decyzję o zamknięciu stadionu przy ul. Cichej 6 w Chorzowie. Jest to związane z koniecznością niezwłocznego demontażu wieży oświetleniowej nr 2, znajdującej się na sektorze nr 1. Prace mają być wykonane, zgodnie z wydaną decyzją, w ciągu 14 dni.

Utrudnienia na stadionie Ruchu

W związku z opisaną sytuacją stadion oraz Strefa Kibiców będą niedostępne dla fanów przez kilka najbliższych dni. Co wiadomo w sprawie najbliższych meczów drużyny?

"O postępach prac oraz wpływie zaistniałej sytuacji na możliwość rozegrania pierwszego domowego meczu rundy wiosennej będziemy informować na bieżąco." – czytamy w oficjalnym komunikacie wydanym przez klub.


Komentarze

Co o tym sądzisz?

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony.Wymagane pola oznaczone są *.