play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    Radio Piekary Radio Piekary

Rozmowa Dnia

Prof. Tomasz Pietrzykowski o wyroku TK ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowie między innymi o wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego oraz o epidemii koronawirusa w Polsce. - Dla mnie ten wyrok jest nie do zaakceptowania - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego.

today28 października 2020

Rozmowa Dnia

Prorektor Uniwersytetu Śląskiego o epidemii koronawirusa w Polsce

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowie między innymi o wyroku Trybunału Konstytucyjnego ws. zaostrzenia prawa aborcyjnego oraz o epidemii koronawirusa w Polsce. - Jesteśmy w szczycie epidemii, która już dotarła do granic wydolności naszego systemu opieki zdrowotnej - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego.

today28 października 2020

Rozmowa Dnia

Prorektor UŚ: Całkowitą katastrofą ustrojową byłaby próba przeprowadzenia wyborów 10 maja

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski. W rozmowie między innymi o przełożeniu terminu wyborów prezydenckich oraz o koalicji PiS-u z Porozumieniem. - Całkowitą katastrofą ustrojową byłaby próba przeprowadzenia wyborów 10 maja - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w  Radiu Piekary Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski.

today8 maja 2020

Rozmowa Dnia

Pietrzykowski: Rozwiązujemy pracowicie jak w PRL-u problem, który sami stworzyliśmy

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski. W rozmowie między innymi o przełożeniu terminu wyborów prezydenckich oraz o koalicji PiS-u z Porozumieniem. - Rozwiązujemy pracowicie jak w PRL-u problem, który sami stworzyliśmy - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w  Radiu Piekary Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski.

today8 maja 2020

Rozmowa Dnia

Prorektor UŚ: W interesie rządzących jest przeprowadzenie wyborów raczej w maju niż jesienią

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów prezydenckich oraz o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej w Polsce. - W interesie rządzących jest przeprowadzenie wyborów raczej w maju niż jesienią - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski.

today23 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Pietrzykowski: Z punktu widzenia Konstytucji powinniśmy mieć wprowadzony stan klęski żywiołowej już jakiś czas temu

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski. W rozmowie między innymi o organizacji wyborów prezydenckich oraz o wprowadzeniu stanu klęski żywiołowej w Polsce. - Z punktu widzenia Konstytucji powinniśmy mieć wprowadzony stan klęski żywiołowej już jakiś czas temu - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego, były wojewoda śląski.

today23 kwietnia 2020

Rozmowa Dnia

Prorektor Uniwersytetu Śląskiego: Musimy mieć świadomość, że ludzie przed, po i w trakcie epidemii umierają także na inne choroby

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowie między innymi o koronawirusie w Polsce i w województwie śląskim oraz o brytyjskim podejściu do walki z wirusem. - Musimy mieć świadomość, że ludzie przed, po i w trakcie epidemii umierają także na inne choroby - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego.

today18 marca 2020

Rozmowa Dnia

Pietrzykowski: Nie wiemy czy u nas rzeczywiście jest dużo mniej przypadków koronawirusa, czy mamy ich znacznie mniej wykrytych

Gościem Marcina Zasady w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary był prof. Tomasz Pietrzykowski, prorektor Uniwersytetu Śląskiego. W rozmowie między innymi o koronawirusie w Polsce i w województwie śląskim oraz o brytyjskim podejściu do walki z wirusem. - Nie wiemy czy u nas rzeczywiście jest dużo mniej przypadków koronawirusa, czy mamy ich znacznie mniej wykrytych - mówił w dzisiejszej Rozmowie Dnia w Radiu Piekary prof. Tomasz Pietrzykowsi, prorektor Uniwersytetu Śląskiego.

today18 marca 2020

0%
Skip to content